Предмет: Физика,
автор: dariarai
Видам 20 балів!!! Будь-ласка допоможіть мені дуже треба!!! ЗАРАЗ!!!
5. Повітряна куля припинила підніматися на висоті 3 км. Якою є густина повітря на цій висоті, якщо об’єм кулі 600 м3, а загальна маса оболонки кулі, газу всередині та гондоли дорівнює 540 кг.
Обов'язково!!!: Дано, формула, і саме обчислення!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3 • 600 + 540 = 1740 ÷ 3 = 580
dariarai:
Вибачте, але було написано з "дано", "формулою" та з "обчисленням" !!!
Автор ответа:
5
Ответ:
h=3км V=600м3 m=540кг
Знайти: ρ-?
Объяснение:
ρ = m / V
ρ = 540 кг / 600 м^3 = 0.9 кг/м^3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: k9101544
Предмет: Английский язык,
автор: sadykovaalima306
Предмет: Литература,
автор: ekaterinatt2984
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: gameacc03062006