Предмет: Физика, автор: sashkonovak31

Зробіть з дано і розв’язком!!!

Який ККД двигуна електромобіля, якщо він проїхав 2 км за 5 хв при напрузі 12 В та силі струму 0, 1
КА? Сила тяги двигуна 140,4 Н.
a) 63 %
B) 78%
6) 7,8 %
r) 178 %

Ответы

Автор ответа: gexlyr444
0

Ответ:

P = U * I,

де U - напруга, I - сила струму.

P = 12 В * 0,1 А = 1,2 Вт.

Далі необхідно визначити роботу двигуна за час 5 хв:

A = Fтр * s = 140,4 Н * 2000 м = 280800 Дж.

ККД (коефіцієнт корисної дії) двигуна можна визначити за формулою:

η = A / Р * t,

де t - час роботи.

η = 280800 Дж / (1,2 Вт * 300 с) * 100% = 78%.

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 78%

Объяснение:

Дано:

S=2км=2000м

t=5мин=300с

U=12В

I=0,1кА=100А

-------------------

η-?

η=Ап/Аз, где:

Ап-полезная работа;

Аз-затраченная работа

Ап=F*S, где:

F-сила тяги двигателя;

S-путь автомобиля

Аз=UIt, где:

U-напряжение на двигателе;

I-cила тока двигателя;

t-время работы двигателя.

η=F*S/(UIt)=140,4*2000/(12*100*300)=0,78*100%=78%


mishafhxfh: https://znanija.com/task/52408160 Допоможіть будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: ivanashko71
Предмет: Математика, автор: Аноним