Предмет: Химия,
автор: marlisaniqq
Дано: 10Fe + + 36HNO3 →10Fe(NO3)3 + 3N21+ 18H2O m (HNO3) = 252 г
Знайти: N (H2O) - ?
Відповідь: N = *10²³ молекул
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Спочатку знайдемо кількість речовини HNO3, використаної в реакції:
n(HNO3) = m(HNO3) / M(HNO3) = 252 г / 63 г/моль = 4 моль
N(H2O) = n(H2O) × NA = 18 моль × 6,022 × 10²³ молекул/моль = 1,084 × 10²⁵ молекул
Отже, N(H2O) = 1,084 × 10²³ молекул.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mashatalipova1968021
Предмет: Биология,
автор: zhasmina1200
Предмет: Українська мова,
автор: illiashykyevheniia
Предмет: Математика,
автор: kolyaroma
Предмет: Математика,
автор: zanegalera