Предмет: Физика, автор: chuprovaan

Помогите пажалуйста!!!
За який час на катоді електролітичної ванни виділиться 25 г срібла, якщо електроліз проходить за сили струму 30 А?
134 с
120 с
830 с
744 с

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

m=25 г;

І=30 А.

Знайти t.

Рішення.

m=k*I*t, звідси знаходимо час, за який виділиться срібло:

t=m/k*I, де k-електрохімічний еквівалент срібла, табличне значення, k=1,12 мг/Кл. Тоді:

t=25/1,12*(10^-3)*30=12/33,6*(10^-3)=744c.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sasha329383853