Предмет: Химия,
автор: qweeens1
знайти масову частку у глюкозі C6H12O6
Ответы
Автор ответа:
0
Маса атома вуглецю (C) приблизно дорівнює 12.011 г/моль.
Маса атома водню (H) приблизно дорівнює 1.008 г/моль.
Маса атома кисню (O) приблизно дорівнює 15.999 г/моль.
Тому масова частка глюкози (C6H12O6) буде:
(6 × 12.011 г/моль вуглецю) + (12 × 1.008 г/моль водню) + (6 × 15.999 г/моль кисню) = 180.156 г/моль.
Отже, масова частка глюкози C6H12O6 дорівнює 180.156 г/моль.
Автор ответа:
0
Ответ:
C6H12O6 Mr= 180
W(C) = 6 12 / 180 * 100% = 40%
W(H) = 1*12 / 180 * 100%= 6.7%
W(O) = 6*16 / 180 * 100%= 53.3%
поставте будь ласка корону (найкращу відповідь)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: alisazavorotchenko
Предмет: Литература,
автор: boichukpolina2
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: olesyakalinina2
Предмет: География,
автор: taraspankevic243