Предмет: Химия,
автор: nastya30983
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!
До розчину масою 200 г з масовою часткою розчиненої речовини 20% долили 150 г води. Яка масова частка розчиненої речовини в отриманому розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Початкова кількість розчиненої речовини була 20% від 200г, тобто:
20% • 200г = 40г
Після додавання 150г води, маса розчину стала:
200г + 150г = 350г
Масова частка розчиненої речовини в новому розчині може бути знайдена за формулою:
Маса розчиненої речовини / маса розчину • 100%
40г / 350г • 100% ≈ 11.43%
Отже масова частка розчиненої речовини в отриманому розчині становить близько 11.43%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: TheVictoriShou
Предмет: Українська література,
автор: iraguhul1901
Предмет: Литература,
автор: aapoy980
Предмет: Алгебра,
автор: amina8612
Предмет: Алгебра,
автор: morozovakarina007