Предмет: Химия,
автор: fugasaki3
алюміній масою 54 г реагує з киснем. Утворився алюміній оксид масою 102г . Обчисліть. масу кисню
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Маса кисню в реакції може бути знайдена за допомогою закону збереження маси, який стверджує, що сума мас реагентів, що беруть участь у реакції, дорівнює сумі мас продуктів реакції. Таким чином:
Маса алюмінію = 54 г
Маса алюміній оксиду = 102 г
Маса кисню = сума мас реагентів - сума мас продуктів
Маса кисню = (маса алюмінію + маса кисню) - маса алюміній оксиду
Маса кисню = (54 г + маса кисню) - 102 г
Розв'язуємо рівняння для маси кисню:
Маса кисню + 54 г - 102 г = 0
Маса кисню = 102 г - 54 г
Маса кисню = 48 г
Отже, маса кисню, який взяв участь у реакції, дорівнює 48 г.
Автор ответа:
0
Отже,масло кисню,який взяв участьу реакцii,дорiвню
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: frehso518
Предмет: Математика,
автор: Glebmarkin
Предмет: Литература,
автор: kristina04010
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним