Предмет: Физика,
автор: sashkonovak31
Зробіть з розв’язком !!!!
Який ККД двигуна електромобіля, якщо він проїхав 2 км за 5 хв при напрузі 12 В та силі струму 0,1
КА? Сила тяги двигуна 140,4 Н.
a) 63 %
B) 78 %
В
6) 7,8%
☐r) %
г) 178 %
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 78%
Объяснение:
Дано:
S=2км=2000м
t=5мин=300с
U=12В
I=0,1кА=100А
-------------------
η-?
η=Ап/Аз, где:
Ап-полезная работа;
Аз-затраченная работа
Ап=F*S, где:
F-сила тяги двигателя;
S-путь автомобиля
Аз=UIt, где:
U-напряжение на двигателе;
I-cила тока двигателя;
t-время работы двигателя.
η=F*S/(UIt)=140,4*2000/(12*100*300)=0,78*100%=78%
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: RenaAliyeva
Предмет: Українська мова,
автор: paraskuntana24
Предмет: Литература,
автор: Momokokokokokoko
Предмет: Алгебра,
автор: ineedrtx26