Предмет: Физика,
автор: bondarenkovitya763
Визначте довжину вольфрамового провідника, опір якого 2 Ом, якщо площа поперечного провідника 0,55 мм
срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
20 м;
Объяснение:
R= 2 Ом;
S=0,55 мм²;
p=0,055 Ом*мм²/м;
L ? L=R*S/p=2*0,55/0,055=20 м;
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: anastasiamazeza
Предмет: Геометрия,
автор: dolzenkoila06
Предмет: География,
автор: bogdan7007
Предмет: Русский язык,
автор: sarrvinozmatkulova
Предмет: Математика,
автор: sergeydomashov36