Предмет: Физика, автор: denyagucul

Допоможіть, якщо зможете! БЛАГАЮ...
Визначте енергію конденсатора ємністю С, увімкненого за схемою, зображеною на рисунку. Електрорушійна сила джерела дорівнює ε, внутрішній опір джерела r, опір споживача R. Відповідь запишіть у мікроджоулях. (Варіант 7)

Приложения:

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

С=1,6мкФ=1,6*10^-6 Ф;

R=10 Ом;

r=2 Ом;

ЕРС=12 В.

Знайти Wc.

Рішення.

Wc=(C*(Uc)^2)/2, де Uc-напруга на конденсаторі.

Uc=I*2*R, де І-струм, який протікає через резистор з опором 2*R;

I=ЕРС/(Rзаг+r), де Rзаг-загальний опір кола.

Rзаг=3*R+R+2*R=3*10+10+2*10=60 Ом.

Тоді: I=12/(60+2)=12/62=0,193 A.

Uc=0,193*2*10=3,86 B. Тоді:

Wc=(1,6*10^-6)*(3,86^2)/2=12,1*10^-6 Дж=12,1 мкДж.

Объяснение:

Похожие вопросы