Предмет: Физика, автор: riverius

Визначити температуру абсолютно чорного тіла, яке випромінює за 1 хвилину енергію, що дорівнює 5Дж, з 1мм2

Ответы

Автор ответа: ChesteBennington
1

Ответ:

Q=sT.^4, s=5.67e-8 Дж/с м2 K4

Q=RSt=5*60*10.^-6=3e+4Дж, R=5 Дж/с мм2, S=1 мм2, t=60 c

T=(Q/s).^0.5=(3e+4/5.67e-8).^0.25=853 K=580 C

Похожие вопросы