Предмет: Физика, автор: sashko6776

обчисліть опір мідного провідника довжиною 6 м і поперечним перерізом 6,8 мм квадратних
СРОЧНО!!!​

Ответы

Автор ответа: NaakaharaChuuya
1

po=0.017 Om*mm6/m\\\\L=6 m\\\\S=6.8 mm\\\R=?

===

R=po*\frac{L}{S} =0.017*\frac{6}{6.8} =0.015  Om   (15 мOm)

Сподіваюся моя відповідь допомогла вам, і прошу оцінити мою працю, як що ж ні то скажіть мені мою помилку я виправлю.


sashko6776: дякую за допомогу
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Soniaborko