Помогите пожалуйста, предмет: Захист України
Ответы
Ответ:
1.До основ загальновійськового бою відносяться: визначення бою; мета, з якою ведеться бій; завдання, з виконанням яких досягається мета бою; сили та засоби, що визначаються для виконання завдань у бою; бойовий порядок підрозділів для ведення бою; побудову оборони (наступу); побудову системи вогню; порядок управління та взаємодії; завдання бойового (всебічного) забезпечення бою; нормативні показники бою; роль і місце підрозділу в бою; зміст підготовки бою; характерні риси та принципи бою.
2. Він характеризується рішучістю, напруженістю, швидкоплинністю і динамічністю бойових дій, їх наземно-повітряним характером, одночасною могутньою вогневою дією на велику глибину, застосуванням різноманітних способів виконання бойових завдань та швидким переходом від одних видів бойових дій до інших.
3.Основними показниками бойової готовності Збройних Сил є: боєздатність військ; час, необхідний для підготовки військ до виконання бойових завдань за призначенням
Для військ встановлені чотири ступені бойової готовності:
- ПОСТІЙНА;
- ПІДВИЩЕНА;
- ВІЙСЬКОВА НЕБЕЗПЕКА (ВОЄННА ЗАГРОЗА);
- ПОВНА.
4.Передбойовий порядок - шикування підрозділів для переміщення в колонах, розчленованих по фронту і в глибину, з метою скорочення часу на розгортання в бойовий порядок, меншого ураження від ударів всіма видами зброї противника.
Він повинний забезпечувати:
- швидке розгортання в бойовий порядок;
- високі темпи просування з подоланням загороджень, зон зараження, районів завалів, пожеж і затоплень.
Передбойовий порядок батальйону складається з ротних або взводних колон. Передбойовий порядок роти складається з взводних колон, або відділень. Передбойовий порядок механізованого батальйону і роти, що діють у пішому порядку, крім того може бути і колонами відділень.
Положення рот і взводів у передбойовиму порядку батальйону може бути в лінію, кутом вперед, кутом назад, уступом вправо або уступом вліво.
Інтервали і дистанції:
- між ротними колонами - 300-600 м;
- між взводними колонами - 150-300 м;
- між колонами відділень - 50-100 м.
Рота, яка призначена для дій в другому ешелоні, пересувається на відстані 1,5-2 км від рот першого ешелону.
5. Бойовий порядок — шикування підрозділу для ведення бою. Він повинен відповідати бойовому завданню, замислу майбутнього бою і забезпечувати: повне використання бойових можливостей підрозділу; своєчасне зосередження зусиль на обраному напрямку; надійне ураження противника на глибину бойового завдання; швидке використання результатів вогневого ураження противника (ВУП) і вигідних умов місцевості; нарощування зусиль у ході бою і можливість здійснення маневру; найменшу уразливість підрозділу від ударів усіх видів зброї противника, можливість відбиття ударів з повітря; підтримання безперервної взаємодії і зручність управління підрозділом.
6. • Використання повітряно-космічного простору головним театром воєнних дій, досягнення цілей війни навіть без застосування сухопутних військ.
• Застосування високоточної неядерної зброї, яка за своєю руйнівною силою еквівалентна ядерній, а,інколи, і перевищує її
• Поєднання розвідки, передачі даних, управління військами і зброєю та вогневого ураження противника в масштабі часу, близькому до реального.
7.Принципи сучасного загальновійськового бою — це основні керівні положення, найважливіші рекомендації щодо організації та ведення бою в цілому, що становлять фундаментальну базу для прийняття правильного рішення на бій. Проте принципи — це не саме рішення, тому що у цьому випадку вони можуть перетворитися на шаблон і безпідставні рецепти перемоги. Тому не можна їх розглядати ізольовано один від одного. Для досягнення успіху потрібне уміле використання всіх принципів з урахуванням обстановки.