Предмет: Физика, автор: Viktor0406

На якій відстані потрібно розташувати два точкових заряди 15 нКл і 21 нКл, щоб вони відштовхувалися один від одного із силою, рівною 9⋅10−4Н.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

q1=15 нКл;

q2=21 нКл;

F=9*10^-4 H.

Знайти r.

F=k*q1*q2/r^2, звідси знаходимо відстань між точковими зарядами:

r=√k*q1*q2/F, де k-коефіцієнт пропорційності, k=9*10^9 H*м^2/Кл.

Підставляючи наші дані, отримаємо:

r=√9*10^9*15*10^-9*21*10^-9/9*10^-4=10^-3*√3150=56,1*10^-3 м=56,1 мм=5,61см.

Объяснение:

Похожие вопросы