Предмет: Химия,
автор: lliti00lp
яку масу Na2O потрібно взяти для азаємодії з водою обємом 150л
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(H2O) = 150 л
Найти: m(Na2O) - ?
150 л = 150 кг = 150000 г (води)
Складемо РХР:
х г 150000г
Na2O + H2O → 2 NaOH
n = 1 моль n = 1 моль
M = 62 г/моль M = 18 г/моль
m = 62 г m = 18 г
m(Na2O) = 150000 * 62 : 18 = 516667 г = 516кг 667 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: darynalylik
Предмет: Обществознание,
автор: evgeniakalugina943
Предмет: Физика,
автор: lesyaarnaytova76
Предмет: Математика,
автор: Simba2016
Предмет: Алгебра,
автор: elmira051151