Предмет: Физика, автор: elmilegenda

петрик забиває цвях,ударяючи молотком по шляпці,площа якої 0,2 см².Визначте тиск вістря на дошку та тиск молотка на шляпку гвіздка,якщо площа вістря становить 0,5 мм².Сила удару хлопчика дорівнює 100 Н
Допоможіть,даю 70 балів​

Ответы

Автор ответа: NissanGTrr35s
1

Ответ:

Объяснение:

Тиск вістря на дошку:

Тиск = сила / площа = 100 Н / 0,5 мм² = 200000 Па = 200 кПа

Тиск молотка на шляпку гвинтка:

Тиск = сила / площа = 100 Н / 0,2 см² = 500000 Па = 500 кПа


elmilegenda: добре,а якщо 0,2 см² перевести в м²,а 0,5 мм² перевести в м²?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: d3951038
Предмет: Математика, автор: rogovskayae84