Предмет: Химия,
автор: vaniazvarysh1
Знайдіть об’єм газу (н.у.), який виділиться при взаємодії 1,2 моль етанолу з натрієм оксидом:"
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(C2H5OH) = 1,2 моль
Знайти:
V(газу) - ?
Розв'язання:
1) 2C2H5OH + 2Na → 2C2H5ONa + H2 ↑;
2) n(H2) = n(C2H5OH) / 2 = 1,2 / 2 = 0,6 моль;
3) V(H2) = n(H2) * Vm = 0,6 * 22,4 = 13,44 л.
Відповідь: Об'єм H2 становить 13,44 л.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: bot13promax
Предмет: Другие предметы,
автор: PeylanpEylAn
Предмет: Литература,
автор: qwontx
Предмет: Математика,
автор: showpr
Предмет: Математика,
автор: Аноним