Предмет: Биология, автор: antonplanset2

форма тіла,писку,очей,вух,хвоста звичайного кота​

Ответы

Автор ответа: Fleyper
0

Форма тіла звичайного кота - гнучка і стройна, з довгими ногами і граціозними рухами. Тіло має форму витягнутого овала, який сплющений з боків, і зазвичай досягає довжини від 46 до 68 см, з урахуванням довжини хвоста.

Голова кота також має форму овала, з округлим і широким чолом і вузькою мордою, яка закінчується дрібним роздільним носом.

Вуха кота довгі, гострі та висхідної форми. Вони рухливі і можуть обертатися навколо своєї осі, щоб спрямовуватися на звуки з будь-якого боку.

Очі кота великі, круглі, яскраві і здатні до дуже точного фокусування на об'єктах. Зазвичай вони мають жовтий або зелений колір, хоча у деяких порід можуть бути інші кольори.

Хвіст кота довгий і гнучкий, звичайно з завитком на кінці. Він допомагає коту зберігати рівновагу та координувати рухи.

Загалом, форма кота допомагає йому бути швидким, гнучким та маневреним, щоб легко лазити по гілках і займатися полюванням на мишей та інших маленьких тварин.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Shunel
Предмет: История, автор: Hiiinatka
Предмет: История, автор: lizok0782
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАВДАННЯ НА ФОТО
>? 6. Колективне обговорення. Порівняйте появу перших середньо- вічних держав у Центральній і Західній Європі з виникненням Русі-України. 7. Розпочніть складання таблиці «Князі Русі-України». Князь, роки правління ВНУТРІШНЯ політика Зовнішня політика Значення діяльності 8. Покажіть на карті напрямки походів перших київських князів. 9. Робота в малих групах. Складіть історичний портрет одного з руських князів: Аскольда, Олега, Ігоря (за вибором). Кожен(-на) учасник(-ця) групи самостійно складає портрет князя, потім результати роботи обговорюються в групі. 10. Порівняйте людські цінності, яких дотримувалися у своїй діяльності князі Олег та Ігор. 11. Робота в парах. Підготуйте уявний діалог, який міг від- бутися між руським дружинником князя Аскольда, що прийняв християнство під час візантійського походу, і киянином-язичнИКОМ.​