Предмет: Химия,
автор: boydem0711
Для приготування розчину массою 1000 г, Натрій Хлориду 25% використовується Сіль кам'яна та дестильована вода?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(NaCl) = 1000 г
ω(NaCl) = 25%
Знайти:
m(NaCl) - ?
m(H2O) - ?
Розв'язання:
1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 25% * 1000 / 100% = 250 г;
2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 1000 - 250 = 750 г.
Відповідь: Маса NaCl становить 250 г; H2O - 750 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: qalqonovaq
Предмет: Литература,
автор: vccg65487
Предмет: Геометрия,
автор: hsgsgsvsbsj
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: bekasilshah