Предмет: Литература, автор: JM7GOD

Почему Маяковский пишет , что смех « зазвенел и зазвякал » ? Как бы вы определили этот смех ? Он добрый , приятный или напротив , злой , отталкивающий ? Почему ? Почему « с ся Кузнецкий » , а поэт называет смех воем ? ОЧЕНЬ СРОЧНО!

Ответы

Автор ответа: zadenskijd
2

Ответ:

Строка "зазвенел и зазвякал" из стихотворения Маяковского может быть трактована как звук, который порождается смехом. То есть, автор описывает звук смеха, который распространяется по всему пространству и возможно отзывается эхом.

Относительно того, как бы я определил этот смех, это зависит от контекста, в котором он используется. Если говорить о поэме Маяковского "Лирика", то смех, о котором идет речь, скорее всего, относится к радостному, веселому и жизнерадостному смеху. Поэт использует его, чтобы передать свои эмоции и чувства.

Относительно того, почему поэт называет смех воем, это может быть метафорой, которая подчеркивает интенсивность и громкость звука смеха. "Вой" может относиться к звуку, который напоминает вой, или к эмоциональной интенсивности, которую можно связать с звуком воя. К тому же, воющий звук может быть ассоциирован с выражением эмоций, в данном случае с радостью и весельем, которые проявляются в смехе.


JM7GOD: Спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: Maksim4352

1. Що таке повість? Чим вона відрізняється від оповідання. Обгрунтуйте свою відповідь, використовуючи приклади з тексту повісті В. Нестайка.
Повість – як правило, прозовий розповідний твір, за обсягом більший від оповідання, у якому розповідається про одну або кілька подій одного чи кількох головних героїв протягом досить тривалого часу.
Оповідання – невеликий прозовий твір про якусь подію з життя одного чи кількох героїв протягом короткого проміжку часу.
Повість відрізняється від оповідання більшим обсягом (складається з трьох великих частин), розгорнутим сюжетом, більшим охопленням подій із життя головних героїв(показані пригоди удома, в Києві, у школі, на відпочинку, на озері та багато інших), більшою кількістю другорядних персонажів і повнішою їхньою характеристикою (Грицько Сало, Васько Деркач, Степан Карафолька, Антончик Мацієвський, дід Салимон, дід Варава, піонери), та наявністю розлогих описів.

2. Чи усвідомив, на вашу думку, Василь Трош безглуздість своєї поведінки наприкінці твору? Відповідь обгрунтуйте.
Так, Василь Трош усвідомив безглуздість своєї поведінки адже наприкінці твору він залишився сам на березі мокрий та осоромлений.

3. Охарактеризуйте образ Клима через його вчинки. (Леся Вороніна «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9).
Я нещодавно читала твір Лесі Ворониної "Таємне товариство боягузів", який мені дуже сподобався. Це надзвичайно захоплююча історія про хлопчика Клима та його пригоди. Клим - боязкий, несміливий хлопчик, який дуже боїться свого друга Кактуса (Сашка Смика). Він оминав його, тікав, ховався від Сашка і одного разу потрапив у секретну лабораторію ТТБ. Там він провів експеримент, який змінив хлопця.
Наприкінці твору він став сміливим та впевненим у собі.
Мені сподобався Клим таким, яким він став у кінці. Я теж буду намагатися бути такою сміливою і рішучою, як він!


4. Байка «Щука» належить до гумору чи сатири? Обґрунтуйте свою думку.
Байка «Щука» належить до сатири, тому що у ній автор вміло та вдало висміює вади суддів.

5. Яка байка Л. Глібова вам сподобалася найбільше? Чому?
Ми читали різні байки Леоніда Глібова, але найбільше мені сподобалася байка "Щука", тому що у ній розповідається про абсурд деяких ситуацій, про безглуздя та нікчемність. Я думаю, що байка "Щука" дає нам можливість задуматись над тим, щоб зробити цей світ кращим!

6. Доведіть, що твір Руданського «Запорожці у короля» є співомовкою.
Співомовки - це дотепні, динамічні, сюжетні твори з використанням різноманітних засобів гумору та сатири і побудовані на якомусь народному анекдоті, приказці чи казковому мотиві. Цей жанр гумору придумав Степан Руданський. "Запорожці у короля" - одна з таких співомовок.

7. Чим відрізняється гумор від сатири? Наведіть приклади.
І сатира, і гумор зображують комічне у якості особливої оцінної категорії. Проте обидва поняття різняться рівнем оцінки подій та реакцією аудиторії. На гумор люди реагують сміхом, адже це завжди дотепно, парадоксально. А засобами сатири люди вчаться критично мислити. За допомогою сатири викриваються факти суспільних або політичних проблем. Разом зі сміхом сатира викликає осуд і заперечення. Прикладом сатири є байка” Щука” тому що там різко висміюються вади суддів.