Предмет: Химия,
автор: jfjgi288
Обчисли масу натрій гідроксиду, що вступає в реакцію з вуглекислим газом об'ємом 44,8 л (н.у.). (Розрахунки до задачі надсилати )
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m (NaOH) = 160г
Объяснение:
Дано:
V(CO₂) = 44,8 л
Знайти:
m(NaOH) - ?
Рішення:
2NaOH + CO₂ = Na₂CO₃ + H₂O
за рівнянням: з 80 гр NaOH реагує 22,4 л CO₂
за умовою: з х гр NaOH реагує 44,8 л CO₂
складемо пропорцію:
80 гр - 22,4 л
x гр - 44,8 л
звідси х = = 160 гр.
Ответ: m(NaOH) = 160 гр.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: myroslava72
Предмет: География,
автор: Toriiqwk
Предмет: Английский язык,
автор: sofibernadska
Предмет: Математика,
автор: yiyxafzjngnihql
Предмет: Биология,
автор: tankimobileonline