Предмет: Алгебра, автор: kateuavlog

Порівняйте з нулем значення виразу:1) cos 156° sin (-350°) ctg 230°;sin 9π/5 ctg(-8π/7)​

Ответы

Автор ответа: liftec74
1

Ответ: 1)<0   2)>0

Объяснение:

156° находится во второй четверти =>  cos156° <0

-350° находится в первой четверти =>  sin350° >0

230° находится в третьей четверти =>  сtg 230° >0

cos156° *sin350°*сtg 230° ="-" *"+" *"+" =" -"  <0

9π/5 находится в четвертой четверти =>  sin 9π/5 <0

-8π/7 находится во второй  четверти =>  сtg -8π/7 <0

=> sin 9π/5* сtg -8π/7= "-" *"-" =" +"  >0


kateuavlog: Дуже дякую. Чи не можеш, будь ласка, сказати, як визначити чверть у ctg(-8π/7)
liftec74: важен не ctg , но разумеется только угол. Обычно мы хорошо понимаем положительные углы, но хуже отрицательные . Поэтому переведем -8π/7 в соответствующий положительный угол 2π -8π/7 =6π/7. π/2 <6π/7< π => 6π/7 находится во 2-ой четверти. Но сказать честно я сам такие вычисления не произвожу. Просто знаю...
kateuavlog: Дуже вдячна за пояснення
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: katerynaliashenko210
Уривок із «Історії України» О. Д. Бойка Незважаючи на те, що розвиток міст гальмувався як державною владою, так і феодальною аристократією, все ж міщани перебували у привілейованому становищі, порівняно з селянством. По-перше, міські мури робили їхнє життя більш захищеними. По-друге, ремесло та торгівля забезпечували вищий, ніж у селян, рівень життя. По-третє, запровадження магдебурзького права створювало юридичне підґрунтя для відносно незалежного розвитку міст. По-четверте, існування міського самоуправління формувало і фіксувало у ментальності міщан риси, необхідні для поступального розвитку — незалежність поглядів, відповідальність, самостійність у прийнятті рішень та діях. По-п’яте, процес обміну інформацією завдяки більшій концентрації населення та активним контактам із зовнішнім світом відбувався швидшими темпами, ніж у сільській місцевості.
Поясніть, чому міщани перебували у більш привілейованому становищі порівняно із селянами. ____________ .
Уривок із «Опису України» французького інженера Гійома де Боплана Селяни там надзвичайно бідні: вони мусять працювати по три дні на тиждень із своїми кіньми на користь панові і давати йому, відповідно до належної їм землі, багато мірок збіжжя, багато курей, гусей і курчат на Великдень, Трійцю і Різдво; крім того возити дрова їхнім панам і відбувати тисячу інших повинностей... Поміщики їх мають необмежену владу не тільки над їхнім майном, а навіть над їхнім життям. Яким було становище українських селян у XVI ст.? ____________ .
Предмет: Химия, автор: repmonster069
Предмет: Алгебра, автор: daxnyk