Предмет: Химия, автор: elvirasejtablaeva47

Укажіть масу (г) хлорпохідної, яка утвориться з 22,4 л метану за рівнянням C H4+CI2 CH3Cl+HCl

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

22,4 л                       х г

CH4   +   Cl2     =    CH3Cl  +   HCl

Vm = 22,4г/моль   M = 50,5 г/моль

V = 22,4 л               m  = 50,5 г

22,4 л (СН4)   -  х г (CH3Cl)

22,4 л (СН4)   -  50,5 г (CH3Cl)

m(CH3Cl) = 22,4 * 50,5 : 22,4 = 50,5 г

Похожие вопросы
Предмет: Экономика, автор: azizatleubaeva7