Предмет: Химия,
автор: Nellksak
Обчислити масові частки елементів в оксиді карбону (IV)
(3 задание на фотографии)
СРОЧНО ПЖ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(CO2) = Ar(C) + Ar(O) * 2 = 12 + 16 * 2 = 44
w*C) = Ar(C) * n/Mr(CO2) * 100% = 12/44 * 100% = 27,27%
w(O) = Ar(O) * n/Mr(CO2) * 100% = 16 * 2/44 * 100% = 72,73%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dashas5144
Предмет: География,
автор: hekggigg
Предмет: Геометрия,
автор: yana080820
Предмет: Русский язык,
автор: husanif
Предмет: Українська мова,
автор: yuri2018dm