Предмет: Физика,
автор: maksimlisovij7
За температури 18 °С парціальний тиск водяної пари в повітрі дорівнює 600 Па. Обчислити відносну вологість повітря.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Дано:
t = 18 °С
p = 600 Па
Знайти: φ
Розв'язок:
За таблицею "Тиск і густина насиченої пари води при різних температурах" знаходимо тиск при 18 °С: р₁₈ = 2,06 кПа = 2060 Па
Формула відносної вологості:
φ = 100% * р / р₁₈
Обчислюємо:
φ = 100% * 600 Па / 2060 Па ≈ 29,1%
Пояснення:
maksimlisovij7:
нужно полное обяснение
будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofiasickar51
Предмет: Математика,
автор: zavgoroda12
Предмет: Алгебра,
автор: krkr79707
Предмет: Геометрия,
автор: rahmanovagulbahor