Предмет: Химия,
автор: zonewar170
Дано: H₂S
Знайдіть:
DH2(H2S)-?
Dповiтря (H2S)-?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Молярна маса:
М(H₂S) = 1 * 2 + 32 = 34 г/моль
М(H₂) = 1 * 2 = 2 г/моль
М(повітря) = 29 г/моль
Знайдемо відносну густину за волнем і за повітрям:
DH₂(H₂S) = М(H₂S)/М(H₂) = 34/2 = 17
Dповiтря (H₂S) = М(H₂S)/М(повітря) = 34/29 = 1,172
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: l37018335
Предмет: Геометрия,
автор: alice2260
Предмет: Литература,
автор: Waluigi1
Предмет: Алгебра,
автор: Shell13
Предмет: Алгебра,
автор: charlotte11119