Предмет: Физика,
автор: xrustuaivanyk
Визначити довжину хвилі, яку випромінює радіостанція, що працює на частоті 106.8 МГц?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
f=106,8 МГц=106,8*10^6 Гц
Знайти Л.
Рішення.
Л=с/f, де c-швидкість світла у вакуумі, с=3*10^8 м/с.
Тоді:
Л=3*10^8/106,8*10^6=2,81 м.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: foasker
Предмет: История,
автор: annbyrka
Предмет: Русский язык,
автор: kirilgejvlad
Предмет: Русский язык,
автор: MisFortune0