Предмет: Физика,
автор: fnfbog
У автомобиля закончился бензин. Водитель автомобиля, прилагая силу величиной 80Н, толкает его до бензоколонки, находящейся на расстоянии 195 м
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Робота, яку потрібно виконати для переміщення автомобіля до бензоколонки може бути обчислена за формулою:
W = F * d * cos(theta)
де F - сила, d - відстань і theta - кут між напрямком сили і напрямком переміщення.
У даній задачі, s = 195м, Ф = 80Н і оскільки водій толкає автомобіль по горизонталі, кут між силою та відстанню є 0 градусів, тому cos(0) = 1.
Тому, W = 80 * 195 * 1 = 15,600 Дж.
Отже, потрібно виконати роботу у 15,600 Дж, щоб перемістити автомобіль до бензоколонки.
1PhPhPhPhPhPh1:
привет
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zefira86
Предмет: История,
автор: afoninandriy88
Предмет: Українська мова,
автор: ponponponpoon
Предмет: Русский язык,
автор: mamusik12
Предмет: Русский язык,
автор: milana26034