Предмет: Химия,
автор: livmmiww
Обчислити масову частку цукру в розчині, який утворюється при змішувані 120г цукру та 750г води (відповідь до десятих).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Отже :
Маса розчину = маса цукру + маса води = 120г + 750г = 870г
Масова частка цукру = (маса цукру / маса розчину) x 100% = (120г / 870г) x 100% ≈ 13.8%
Відповідь: 13.8%.
Объяснение:
Начебто так)
livmmiww:
Дякую друже
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: pablenonok
Предмет: Математика,
автор: gnevodnik
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: tanushechka84oyl09j
Предмет: География,
автор: andryushenko1975