Предмет: Физика, автор: pppoolinnsss

Тіло кинули вертикально вниз з висоти 30м.Через 2с воно упало на Землю. з якою швидкістю кинули тіло

Ответы

Автор ответа: kabanec617
1

Ответ:

тіло кинули вертикально донизу зі швидкістю 19.6 м/с.

Объяснение:

Ми можемо вирішити це завдання, використовуючи рівняння вільного падіння, яке описує зв'язок між висотою, часом і швидкістю тіла, що вільно падає.

В даному випадку тіло кинули вертикально донизу, тому початкова швидкість дорівнює 0 м/с. Отже, рівняння вільного падіння має вигляд:

h = (1/2) * g * t^2

де h - висота, g - прискорення вільного падіння (приймаємо за 9,8 м / с ^ 2), t - час, що минув з моменту кидка.

При падінні тіло проходить відстань, що дорівнює висоті, з якої його покинули. За 2 секунди воно пройшло відстань:

h = (1/2) * g * t^2 = (1/2) * 9.8 * 2^2 = 19.6 м.

Таким чином, тіло впало на Землю з висоти 30 – 19.6 = 10.4 м.

Щоб знайти швидкість, з якої тіло кинули, ми можемо використовувати рівняння руху тіла:

v = u + at

де v - кінцева швидкість (рівна 0 м/с, тому що тіло впало), u - початкова швидкість (шукана величина), a - прискорення вільного падіння, t - час падіння (рівне 2 с).

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

0 = u + 9.8 * 2

u = -19.6 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: redbbull3896