Предмет: Физика,
автор: ststtttjjj
Чому дорівнює струм в нагрівального елементі чайника, якщо напруга електромережі 120 В, а опір 15 Ом?ТЕРМІНОВО
Бажано з розв’язанням бо треба написати задачу в зошиті(не обов’язково)
Даю 30 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
U=120 B;
R=15 Ом.
Знайти І.
Рішення.
І=U/R=120/15=8 Ом.
Відповідь: струм нагрівального елемента електрочайника дорівнює 8 Ом.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: s9915520
Предмет: Английский язык,
автор: cococococco514
Предмет: Литература,
автор: Elizabeth1188
Предмет: Русский язык,
автор: markovvav