Предмет: Физика, автор: denisseychuk

4. Знайти силу струму в колі при напрузі 6кВ і опору ділянки кола 0,4ком. (2 бали)

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

U = 6кВ  = 6000 B

R =  0,4кОм = 400 Ом

I = ?

I = U/R = 6000 / 400 = 15 A


mishafhxfh: https://znanija.com/task/52408160 Допоможіть будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kata16661
Предмет: Математика, автор: tutunnikpasa1