Предмет: Химия, автор: Narefccn

Обчисліть масу сульфатної кислоти, яка прореагує з 3 молами заліза,

Ответы

Автор ответа: NissanGTrr35s
0

Ответ:

Молярна маса сульфатної кислоти H2SO4 = 98 г/моль.

3 моля заліза відповідають 3 молям H2SO4.

Маса H2SO4 = молярна маса x кількість молів = 98 г/моль x 3 моль = 294 г.

Отже, маса сульфатної кислоти, яка прореагує з 3 молами заліза, дорівнює 294 г.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: inechiporenko1111198