Предмет: Физика, автор: nalok2008

Розрахуйте силу струму, що проходить через реостат, виготовлений з нікелінового дроту довжиною 50 м і площею поперечного перерізу 1,5 мм2, якщо напруга на затискачах реостата дорівнює 26 В.
СРОЧНО ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Ответы

Автор ответа: NissanGTrr35s
1

Ответ:

0.0078 Або 7.8 мА.

Объяснение:

За законом Ома, сила струму, що проходить через реостат, обчислюється як відношення напруги до опору реостата:

I = U / R,

де I - сила струму, U - напруга, R - опір.

Опір реостата можна обчислити за формулою:

R = ρ * L / S,

де ρ - специфічний опір матеріалу (для нікелінового дроту становить близько 100 нОм * м), L - довжина дроту, S - площа поперечного перерізу.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

R = 100e-9 * 50 / 1.5e-6 = 3333.33 Ом

Тепер можна обчислити силу струму:

I = U / R = 26 / 3333.33 = 0.0078 A

Отже, сила струму, що проходить через реостат, становить близько 0.0078 Або 7.8 мА.

Похожие вопросы