Предмет: Физика,
автор: natala132088
Стрілка спідометра перемістилася з позначки 72 км/год=
...
м/с, до 90 км/год=
...
м/с за певний час. Прискорення було 0,25 м/с2. Визначити час цього прискорення.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
t = 20 с
Пояснення:
Дано:
=72 км/год = 20 м/с
υ = 90 км/год = 25 м/с
a = 0,25 м/с²
Знайти:
t - ?
Розв'язок:
a = => t =
=
=
= 20 с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sofiiakostiuk
Предмет: Математика,
автор: zagarukekaterina
Предмет: История,
автор: bananafon61
Предмет: Английский язык,
автор: lanna003