Предмет: Физика, автор: nikloway

якщо до резистора підвести напругу 100 в то сила струму у ньому буде 5а. яким є опір резистора

Ответы

Автор ответа: lisweenv
3

Ми можемо використати закон Ома, щоб розрахувати опір резистора.

Закон Ома говорить, що струм, що протікає через резистор, пропорційний напрузі, що прикладається до резистора, і обернено пропорційний опору резистора:

I = V/R

де I - струм, V - напруга, R - опір.

Ми знаємо, що напруга V = 100 В і струм I = 5 А. Підставляємо ці значення в формулу Ома і отримуємо:

5 А = 100 В / R

Переставляємо змінну R на один бік і отримуємо:

R = 100 В / 5 А = 20 Ом

Отже, опір резистора становить 20 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: genyaberezin
Предмет: Алгебра, автор: edwardowen788