Предмет: Физика, автор: miroslavbyvalin9

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!Лижник скочується з гори довжиною 1,6 км протягом 40 с. Визначте прискорення лижника в кінці спуску. (У відповіді повинне бути тільки число в системі СІ)​

Ответы

Автор ответа: tolikbrovko2000
1

Відповідь:

Близько 10 м/c²

Пояснення:

Можемо використати формулу для прискорення, щоб знайти відповідь на це питання:

a = 2s / t²

де:

a - прискорення

s - довжина шляху, пройденого лижником

t - час спуску

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

a = 2 * 1600 м / (40 с)²

a ≈ 10 м/c²

Отже, прискорення лижника в кінці спуску становить близько 10 м/c² (метрів на секунду в квадраті).

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nurali96
Предмет: Алгебра, автор: xarisovael