Предмет: Физика,
автор: kdkdkek73
щоб розтягнути пружину, треба прикласти силу в 40Н. Яку величину (подовження) розтягнули пружину, якщо жорсткість пружини 200Н/м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 20см
Объяснение:
Дано:
F=40Н
k=200Н/м
---------------
х-?
Cогласно закона Гука:
F=kx, где:
k-жесткость пружины;
x-удлинение пружины.
Отсюда:
х=F/k=40/200=0,2м=20см
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: smoartemko
Предмет: История,
автор: gricenkov162
Предмет: Українська мова,
автор: spivakovab
Предмет: Математика,
автор: murlita