Предмет: Физика,
автор: katyaa209233
Знайти силу, з якою вода густиною 1,04 г/см³ притискає люк підводного човна довжиною 90 см і шириною 80 см на глибині 0,2км. Даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
р=1,04 г/см^3=1,04*10^-3 кг/см^3.
l=90 см;
d=80 см;
h=0,2 км=200 м.
Знайти F.
F=m*g, де g=9,81 м/с^2-прискорення вільного падіння, табличне значення.
m=p*V, де V-об'єм води, який притискає люк човна.
h=200 м=20*10^3 см;
V=l*d*h, тоді:
F=p*l*d*h*g=1,04*(10^-3)*90*80*20*10^3=1469146 Н=1469,146 кН.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zilola201018
Предмет: Математика,
автор: vladimirhere2011
Предмет: Українська література,
автор: agusha402
Предмет: Биология,
автор: frytsreaction