Предмет: Физика, автор: karolinasuhomlin

Допоможіть!! Будь ласка!!Даю 50 балів

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sheriff6995
0
Дано:
R(1)=6 Ом
R(2)=120 Ом
R(3)=5 Ом
R(4)=3 Ом
R(5)=6 Ом
R-?

Розв’язання

Оскільки контакт з’єднує два кінці третього резистора, то струм піде через контакт, а не через резистор.
Отже, повний опір буде дорівнювати двом послідовним паралельним з’єднанням.

R=R(1;2)+R(4;5)
1/R(1;2)=1/R(1)+1/R(2)
1/R(1;2)=1/6+1/120=7/40
R(1;2)=5,7 Ом
1/R(4;5)=1/R(4)+1/R(5)
1/R(4;5)=1/3+1/6=1/2
R(4;5)=2 Ом
R=5,7+2=7,7 Ом

sheriff6995: Там помилка!
sheriff6995: R(2)= 12 Ом
sheriff6995: Отже R(1;2)=4 Ом,
а R= 4+2=6 Ом
karolinasuhomlin: Нічого!Дякую за відповіть!Та.за те що попередили
Похожие вопросы