Предмет: Физика, автор: sergej847944

яка сила притягання тіл 30 тонн на 120 тонн на відстані 6 м

Ответы

Автор ответа: Fremder27
1

Сила притягання між двома тілами залежить від їхніх мас і відстані між ними. Цю силу можна обчислити за допомогою закону всесвітнього тяжіння Ньютона:

F = G * (m1 * m2) / r^2

де F - сила притягання, G - гравітаційна стала (6,67 * 10^-11 Н * м^2 / кг^2), m1 та m2 - маси тіл, r - відстань між тілами.

У нашому випадку м1 = 30 тонн = 30 000 кг, m2 = 120 тонн = 120 000 кг, r = 6 м.

Отже,

F = 6,67 * 10^-11 * (30 000 * 120 000) / 6^2

F ≈ 100 007 Н

Сила притягання між цими двома тілами становить близько 100 007 Н (або 100 кН).

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: danelamausymbaeva