Предмет: Физика, автор: lisswm

ДАЮ 10 БАЛІВ, ТЕРМІНОВО!!!
Який опір спіралі лампочки кишенькового ліхтарика, якщо на ній написано: "0,3 А; 2,5 В"?

Ответы

Автор ответа: marryfilip
1

Відповідь:

Опір = 8, 33 Ом ≈ 8 Ом
відмітьте як найкращий розв'язок, якщо було корисно

Пояснення:

Дано:
I = 0,3 А
U = 2,5 В
R - ?

Розв'язання:
R= U/I
R = 2,5/0,3 = 8, 33 Ом ≈ 8 Ом
Відповідь: Опір спіралі лампочки кишенькового ліхтарика ≈ 8 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kolyaper22