Предмет: Физика,
автор: galinasafarenko9
СРООООЧНОООО
З яким прискорення рухається тіло масою 500 г під дією сили 10 H?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Прискорення тіла можна обчислити за допомогою другого закону Ньютона:
F = m*a
де F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення тіла.
Підставляючи відомі значення, маємо:
10 H = 0.5 кг * a
a = 10 H / 0.5 кг = 20 м/с²
Отже, тіло з масою 500 г під дією сили 10 H рухається з прискоренням 20 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: bogdan27112010
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: uwuulyanka
Предмет: Алгебра,
автор: ruslanpodch57
Предмет: Литература,
автор: dimavahab1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tanaya130687