Предмет: Другие предметы,
автор: gaigyk127
Визначити скільки тепла виділить струм 6 А проходячи провідником із опором 2 Ом упродовж 10 секунд.
ДАНО:І=6 А Ампер
R=2 Ом
t=10 сек
Q-?
Срочно помогите пожалуйста! Предмет электротехника
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q = I^2 * R * t,
де Q - кількість тепла, виділена протягом часу t, I - сила струму, R - опір провідника.
Підставляючи дані з задачі, маємо:
Q = 6^2 * 2 * 10 = 720 Дж
Отже, струм 6 А, що проходить через провідник із опором 2 Ом упродовж 10 секунд виділяє 720 Дж тепла.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: zavarzinmaksim912
Предмет: Алгебра,
автор: Katja5689
Предмет: Русский язык,
автор: dzanibekovasajkal
Предмет: История,
автор: thelena220