Предмет: Физика,
автор: vpantsyreva10
Лопатою, ширина різального краю якої становить 20 см, а товщина – 0,2 мм,скопують землю. Який тиск створює лопата на ґрунт,якщо її встромляють у землю із силою 400 Н?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
p=? p=F/S
F=400H
S=0,2м2 = 0,0002 м2
p=400/0,00002=20 000 000 Н/м2= 20мПа
Объяснение: не уверена(
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ludamajdebura337
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: autalipovmansur2012
Предмет: Литература,
автор: noname19394
Предмет: Математика,
автор: kosh556