Предмет: Физика,
автор: sk8q858mw4
Даю 100 баллов на фото
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
l(довжина) = 0.35м
b(ширина) = 0.15м
h(висота) = 0.1м
p(міді) = 8900кг/м^3
p(мор. води) = 1030кг/м^3
F - ?
На падаючу статуетку діє дві основні сили, а саме Архімедова сила (F(арх)) та сила тяжіння (F(тяж)). Щоб визначити необхідну силу для утримання статуетки у воді, складемо ось таку формулу:
F = F(тяж) - F(арх)
F(тяж) = m(т)g
F(арх) = p(м. води)gV(т)
V(т) = lbn = 0.35*0.15*0.1 = 0.00525м^3
p(міді) = m/V => m = p(міді)V(т)
m(т) = 8900*0.00525 = 46.725кг
F = F(тяж) - F(арх) => m(т)g - p(м. води)gV(т) = 46.725*9.8 - 1030*9.8*0.00525 = 404.9115H
Такого варіанта відповіді нема, але якщо взяти округлене значення к. вільного падіння, то:
46.725*10 - 1030*10*0.00525 = 413,175H≈413H
Відповідь номер 5.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: ai085934
Предмет: Українська література,
автор: vikiyar2103
Предмет: Математика,
автор: kata8628
Предмет: Музыка,
автор: nadezdabuivol1982
Предмет: Алгебра,
автор: cladbanit