Предмет: Химия, автор: kostaivanusenko64

Обчисліть кількість речовини аміноетанової кислоти, що прореагувала з утворенням дипептиду і води масою 90 г.

Даю 20 баллів!
Потрібно записати в текстовому виді!

Ответы

Автор ответа: kovalenkokate555
12

Відповідь:

Пояснення:

Відомо: m(H2O)=90 г.

Знайти: y(H2N-CN2-COOH)-?

Розв'язання

M(H2O)=18 г\моль

y(H2O)=m(H2O):M(H2O)= 90 г : 18 г\моль= 5 моль

2H2N-CH-COOH-H2N-CH2-C-N-CH2-COOH+H2O

                                                \ \

                                                O H

За рівнянням реакції y(H2N-CH2-COOH):Y(H2O)=2:1, тому

y(H2N-CH2-COOH)=2*y(H2O)=2*5 моль= 10 моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: denisignatko06
Предмет: Математика, автор: arturlatupov