Предмет: История, автор: vooding1980

Монгольська навала на українські землі. Утворення Золотої Орди.Даю 80 баллів.
1) Які князавства на землях України зазнали спустошливого нападу монголів?
2)Що ви дізнались про оборону Києва від монголів? Хто її очолив? Коли і скільки часу тривала героїчна оборона Киева?
3)Які країни Європи зазнали нападу монголів? Чи погоджуєтесь ви з думкою деяких дослідників, що Русь врятувала Європу від монгольського завоювання, але сама зазнала катастрофічних втрат, що зумовило подальше її відставання від європейських держав. Думку підтвердіть фактами.​

Ответы

Автор ответа: 101110zzzzzzz
0

Ответ:

1. Монгольська навала на землі України спричинила спустошення багатьох князівств, зокрема Київської Русі, Волині, Галичини, Полтавщини та інших. Монголи завдали великих руйнувань, знищивши міста, села та культурні центри, вбивши багато людей та знищивши складні системи влади та управління.

2. Оборона Києва від монголів була очолена князем Ігорем Святославичем, який зміг зібрати велику армію з різних князівств. Оборона тривала з 28 листопада 1240 року до 6 грудня того ж року, тобто близько 8 днів. Героїчні захисники Києва змогли тримати монголів на відстані, але врешті-решт місто було взято штурмом, а Ігор з загоном лицарів загинув у бою.

3. Монгольська навала охопила не тільки землі України, а й багато інших країн Європи, зокрема Росію, Польщу, Угорщину, Чехію та інші. Є думка, що Русь врятувала Європу від монгольського завоювання, оскільки монголи були зайняті боротьбою з російськими князівствами та не могли розширювати свої території на захід. Однак, Русь зазнала великих втрат, які значно вплинули на її подальший розвиток. Монголи знищили багато міст, завдали великих людських втрат, зруйнували економіку та культуру країни. Це призвело до подальшого відставання Русі від європейських держав, які не зазнали таких руйнувань та втрат.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: suldina11
III. 1. Прочитайте отрывок из рассказа И.С.Тургенева «Бежин луг».
Был прекрасный июльский день, один из тех дней, которые случаются только тогда, когда погода установилась надолго. С самого раннего утра небо ясно; утренняя заря не пылает пожаром: она разливается кротким румянцем. Солнце — не огнистое, не раскаленное, как во время знойной засухи, не тускло-багровое, как перед бурей, но светлое и приветно лучезарное — мирно всплывает под узкой и длинной тучкой, свежо просияет и погрузится в лиловый ее туман. Верхний, тонкий край растянутого облачка засверкает змейками; блеск их подобен блеску кованого серебра... Но вот опять хлынули играющие лучи, — и весело и величаво, словно взлетая, поднимается могучее светило. Около полудня обыкновенно появляется множество круглых высоких облаков, золотисто-серых, с нежными белыми краями.
Из прочитанного текста приведите 3 примера олицетворения и 2 примера эпитета:
Олицетворения Эпитеты
1 1
2 2
3