Предмет: Химия,
автор: drakomalfoutube
До 200г розчину солі з масовою часткою 85% долили 40мл води. Обчисліть масову частку солі в новоутвореному розчині. Помогите пожалуйста ! Дам 20 балов!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m(солі) = m₁(розч.) * w : 100% = 200 * 85% : 100% = 170 г
Знайдемо масу нового розчину:
m₂(розч.) = m₁(розч.) + m(Н2О) = 200 + 40 = 240 г
Обчислимо масову частку солі в новоутвореному розчині
w(солі) = m(солі)/m₂(розч.) * 100% = 170/240 * 100% = 70,8%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 122qwerty123
Предмет: Математика,
автор: varvara4989
Предмет: Алгебра,
автор: avmi5412
Предмет: Русский язык,
автор: vvapukvvapuk01