2.Підготувати реферат "Мюзикл-Собор Паризької Богоматері"
Ответы
Ответ:
Як почалася історія собору?
Будівництво Собору Паризької Богоматері на острові Сіте в Парижі почалося в часи правління Людовика VII у 1163 році.
Перший камінь готичної споруди було закладено у присутності Папи Римського Олександра Третього. Але будівництво завершили лише у 1345 році.
Під час Столітньої війни (1337-1453) між французами та англійцями Париж разом із собором кілька разів переходив від однієї сторони до іншої.
У грудні 1431 року, через кілька місяців після спалення Жанни д'Арк, в Нотр-Дам де Парі відбулася коронація короля Англії Генріха VI французьким королем. Проте вже в 1436 році внаслідок повстання парижан англійці назавжди втратили французьку столицю.
Саме у Нотр-Дам де Парі у 1920 році канонізували Жанну д'Арк.
1436
АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES
Підпис до фото,
Французькі війська відбивають Париж в англійців у 1436 році під час Столітньої війни. Картина Жана-Сімона Бертелемі, 1787 рік
Жанна
АВТОР ФОТО,WARING ABBOTT
Підпис до фото,
Скульптура Жанни д'Арк у соборі. Саме тут вона була оголошена святою у 1920 році
свята
АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES
Підпис до фото,
Свята Женев'єва, покровителька Парижа, молиться за місто над баштами Нотр-Дам де Парі. Ілюстрація 1752 року
картинка
АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES
Підпис до фото,
Париж 1600 року за правління Анрі IV Великого
Людовик 14
АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES
Підпис до фото,
Відновлення альянсу між французьким "королем-сонцем" Людовиком XIV та Швейцарією в Нотр-Дам де Парі, 1663 рік. Зображення на гобелені
Нотр-Дам
АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES
Підпис до фото,
Нотр-дам де Парі у 1750 році
Споруду було пошкоджено під час Французької революції у 1790-х роках, коли натовп та революціонери пограбували оздоблення собору, оголосивши його "Храмом Розуму".
У той період знесли голови статуям біблійних персонажів.
Наполеон повернув собор католицькій церкві у 1802 році. За два роки саме у Нотр-Дам де Парі його коронували імператором французів.
Проте вже 1815 року він втратив владу.
Ответ:
Мюзикл "Собор Паризької Богоматері" (англ. "The Hunchback of Notre Dame") - це адаптація роману Віктора Гюго, в якій розповідається історія квазімодо, горбуна з катедрального собору Паризької Богоматері, який закохується у прекрасну циганку Есмеральду. Мюзикл був створений компанією Disney Theatrical Productions, і вперше був поставлений на сцені в 1996 році в Нью-Джерсі.
У 1999 році мюзикл був представлений на Бродвеї в Нью-Йорку. Виконавцем головних ролей були Anthony Warlow як квазімодо, Heidi Blickenstaff як Есмеральда і Tom Hulce як Клод Фролло, а режисером виступив Scott Schwartz. Мюзикл здобув велику популярність і був номінований на премії Тоні у трьох категоріях.
У мюзиклі використовуються елементи операції та рок-музики, а також традиційних мюзиклів. У ньому звучать такі відомі пісні, як "Out There", "God Help the Outcasts", "The Bells of Notre Dame" та інші.
Окрім музики, вистава відрізняється і захоплюючою сценографією та костюмами, які передають атмосферу Паризької Богоматері і 15 століття.
Важливою темою мюзиклу є боротьба з соціальною несправедливістю та дискримінацією. Горбун квазімодо, який був відкинутий суспільством через свою зовнішність, бореться за своє право на кохання та гідне життя. Також вистава показує трагедію циган, які були переслідувані і дискриміновані в європейському суспільстві.
Мюзикл "Собор Паризької Богоматері" - це незабутня подорож в минуле, де зустрічаються любов, романтика, трагедія і сила людського духу. Цей мюзикл був створений на основі однойменної книги Віктора Гюго, яка вперше була опублікована в 1831 році.
Сюжет мюзиклу розповідає історію квазімодо, горбуна, який живе в Паризькому Соборі і закохується у красуню Есмеральду, яка є танцівницею на вулиці. Але кохання не легке, коли відчуваєш себе чудовиськом, яким вважають городяни. Він захищає її від квартальних людей та від злих намірів архідиякона Клода Фроло, який також закоханий у неї.
Музика та пісні цього мюзиклу додають йому більш емоційного змісту та підсилюють ефект, що створюється сценою. Наприклад, пісня "Out There" (Там зовсім інше) співається Квазімодо, який мріє про життя за межами катедрального міста. "God Help the Outcasts" (Боже, захисти бідних) - це молитва Есмеральди до Бога про допомогу бідним і незахищеним.
Окрім цього, музика підсилює тему трагедії та загибелі. В пісні "Hellfire" (Адський вогонь) архідиякон висловлює свої почуття до Есмеральди, в яких змішуються релігійні переконання зі сексуальними бажаннями, а в "The Court of Miracles" (Двір див), вуличний голова Грінджер підбадьорює своїх братів по злочинності до бою.
Мюзикл "Собор Паризької Богоматері" є одним з найбільш визнаних творів жанру мюзиклу. Створений на основі однойменного роману Віктора Гюго, цей мюзикл розповідає історію квазімодо - горбуна, який живе в Паризькому Соборі, та його кохання до красуні Есмеральди, яка є танцівницею на вулиці.
Музика та пісні цього мюзиклу наповнені емоціями та драматизмом, підсилюючи ефект, що створюється сценою. Наприклад, пісня "Out There" (Там зовсім інше) співається Квазімодо, який мріє про життя за межами катедрального міста. "God Help the Outcasts" (Боже, захисти бідних) - це молитва Есмеральди до Бога про допомогу бідним і незахищеним.
Музичні композиції підсилюють тему трагедії та загибелі. В пісні "Hellfire" (Адський вогонь) архідиякон висловлює свої почуття до Есмеральди, в яких змішуються релігійні переконання зі сексуальними бажаннями, а в "The Court of Miracles" (Двір див), вуличний голова Грінджер підбадьорює своїх братів по злочинності до бою.
У мюзиклі "Собор Паризької Богоматері" розкриваються теми любові, романтики, трагедії та сили людського духу. Головні герої долають препони та стикаються з перешкодами на шляху до свого щастя, що робить цей мюзикл досить емоційним та незабутнім для глядачів.
Тут можеш вибрати одне з цих або написати їх разом.
Можеш відмітити як найкраща відповідь, мені дуже потрібно, буду дуже вдячний :)
Объяснение: